O nas

Profil działalności

Firma działa w branży badawczo-rozwojowej producentów urządzeń do identyfikacji składu chemicznego próbki. Diagnostyka składu chemicznego materiału oparta o spektroskopię Ramana w pierwszej kolejności stosowana jest do kontroli jakości produkcji rolnej. Zespół Rambox Sp. z o.o. tworzą specjaliści do spraw biotechnologii, chemii i metrologii.

Nasza misja

Jesteśmy konsumentami i coraz częściej obawiamy się o jakość spożywanej przez nas żywności i wody pitnej. Tworzymy nową technologię, ponieważ chcemy mieć wpływ na produkcję zdrowej i bezpiecznej żywności. Wierzymy, że nasze rozwiązanie zmieni sposób zarządzania jakością żywności.

Marzeniem założycieli jest zdrowa i bezpieczna żywność

Działamy lokalnie, ale myślimy globalnie. Większa dostępność badań to lepsza kontrola nad zrównoważonym stosowaniem pestycydów w rolnictwie. Z naszą technologią zmienia się logistyka produkcji, maleją koszty procesowania żywności. To oszczędność nie tylko dla producenta, ale też krok w stronę ochrony środowiska.

Zespół Rambox

Rambox to interdyscyplinarny i zmotywowany zespół. Jesteśmy doktorami i inżynierami, specjalistami w optoelektronice, spektroskopii Ramana i analizie sygnałów. Razem posiadamy wiedzę z zakresu metrologii, biotechnologii, programowania i sieci neuronowych. Każdy z nas ma sporo doświadczeń w pracy nad projektami B+R, w tym dotyczącymi rozwoju urządzeń diagnostycznych i optycznych metod pomiarowych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Natalia Markiewicz

Prezes Zarządu

Maciej_Wrobel3-kopia 2

dr inż. Maciej Wróbel

Kierownik B+R

Katarzyna_Karpienko 2-kopia

dr inż. Katarzyna Karpienko

Kierownik laboratorium

1353275-photo-1-source-small-kopia

dr inż. Piotr Ciskowski

Analityk danych

Close Menu